Ã–VRIGT / Speglar / Spegel 8816633

nr 881 6633

sent 1800-tal, höjd: 77

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 17 mars 2014
kl 20:24:52